top of page

Thu, 26 Oct

|

Žilina

Hlboký ponor

Tento kurz je určený pre tých, ktorí chcú ísť hlbšie do procesov ukrytých v múdrosti nášho tela i mysle, pre tých, ktorí chcú nie len zrelaxovať telo a upokojiť myseľ.

Prihlasovanie je ukončené
Zobraziť ďalšiu udalosť
Hlboký ponor
Hlboký ponor

Time and place

26 Oct 2023, 17:30 – 19:00

Žilina, Topoľová, 010 03 Žilina-Budatín, Slovensko

About event

Srdečne Vás pozývam na jogové stretnutie v zámockom parku v Budatíne!

Ak máš záujem zúčastniť sa lekcie, daj mi vedieť formou sms, emailom alebo kontaktného formulára najneskôr 3 hodiny pred začiatkom lekcie.

Na lekcii sa budeme venovať nie len práci s telom (prostredníctvom ásan hatha jogy i jogove terapie, aku-jogy, tensegrít, vedomého pohybu a propriocepcie...) ale i práci s dychom, s hlasom a celým energetickým systémom nášho tela prostredníctvom hĺbkovej relaxácie, vizualizácie, meditačných techník, zvukoterapie, aromaterapie a vnímania živlov a ich rôznych rovín v našom fyzickom i mentálnom tele. V neposlednom rade Vám rada počas lekcie sprostredkujem rôzne doporučenia, rady, informácie zo sveta fyzického i duševného zdravia, ale i zo sveta medzi nebom a zemou :).

Hlboký ponor: Tento kurz je určený pre tých, ktorí chcú ísť hlbšie do procesov ukrytých v múdrosti nášho tela i mysle, pre tých, ktorí chcú nie len zrelaxovať telo a upokojiť myseľ, ale i rásť a kráčať za poznaním hviezdy svojej duše. Na kurze sa budeme venovať postupnému odhaľovaniu tajov jednotlivých energetických centier nášho tela a nimi súvisiacich úrovní nášho bytia. Prostredníctvom asan, dychu, vizualizácie, meditácie i ďalších nielen jogových techník sa vydáme do ríše energetiky nášho tela a cez fyzické pocity sa oblečieme do prítomného okamihu.

Jednorazový vstup 14€.

V prípade vopred oznámenej neprítomnosti je možné nájsť za seba náhradu alebo si nahradiť lekcie na inom kurze (v prípade voľného miesta a to maximálne do výšky 2 lekcií).

Alebo sa vždy nejako vieme dohodnúť.

Teším sa na Vás!

Share

bottom of page