top of page

Fri, 15 Dec

|

Žilina

Zastav sa v prítomnosti

ZASTAV SA V PRÍTOMNOSTI alebo vianočný "Hlboký ponor" s muzikoterapiou, aromaterapiou, kruhom plným rozhovorov, úsmevu, vianočného alko i nealko punču, pohostením a malým predajným jarmokom!

Registrácia je uzavretá
Pozrieť ďalšie udalosti
Zastav sa v prítomnosti
Zastav sa v prítomnosti

Time and place

15 Dec 2023, 17:00 – 20:00

Žilina, Budatín, 010 03 Žilina-Budatín, Slovensko

About event

Pre rezerváciu miesta je potrebné sa vopred registrovať a uhradiť zálohu v hodnote 10 eur (informácie budú odoslané po registrácii na Váš e-mail).

ZASTAV SA V PRÍTOMNOSTI alebo vianočný "Hlboký ponor" s muzikoterapiou, aromaterapiou, kruhom plným rozhovorov, úsmevu, vianočného alko i nealko punču, pohostením a malým predajným jarmokom! 

Srdečne Vás pozývam na Vianočné stretnutie v podkroví neďaleko Budatínskeho zámku!

Poďme sa spoločne zastaviť, vystúpiť z kolobehu každodennej reality (v tomto predvianočnom období pre mnohých i celkom hektickej), ponorme sa do prítomného okamihu a oblečme sa do svojho tela! Lebo telo je tá časť našej Bytosti, ktorá bezvýhradne a oddane v prítomnom okamihu neustále zotrváva! Čím viac a pozornejšie sa ho naučíme vnímať, tým viac bude naša myseľ zaostrovať na okamih prítomnosti, v ktorom sú obsiahnuté všetky nekonečné možnosti tejto reality.

Na predĺženej lekcii "Hlboký ponor"  sa budeme venovať nie len práci s telom (prostredníctvom ásan hatha jogy i jogovej terapie, aku-jogy, tensegrít, vedomého pohybu a propriocepcie...) ale i práci s dychom, s hlasom a celým energetickým systémom nášho tela prostredníctvom hĺbkovej relaxácie, vizualizácie, meditačných techník, zvukoterapie, aromaterapie a vnímania živlov a ich rôznych rovín v našom fyzickom i mentálnom tele. V neposlednom rade Vám rada počas lekcie sprostredkujem rôzne doporučenia, rady, informácie zo sveta fyzického i duševného zdravia, ale i zo sveta medzi nebom a zemou .

Lekcia bude trvať rovných 100 minút a po jej ukončení budeme pokračovať zdieľaním, rozpravami o cestách za hranice všedných dní, budeme sa hostiť (pohostenie k dispozícii, no ak chceš priniesť niečo na spoločný stôl, si srdečne vítaný/á) a popíjať punč v nealko i jemnej alko verzii. Odvoz pre 4 ľudí smer centrum mesta bude zabezpečený 

Súčasťou akcie bude i predaj potenciálnych vianočných darčekov - pres samých seba alebo pre najbližších. V ponuke budú rôzne drobnosti z Indie (ajurvédska kozmetika a byliny, vonné tyčinky, henna, kožené výrobky atď...), zámerové sviečky, bylinné čaje, tinktúry, doplnky stravy, domáca bylinná kozmetika, ethno oblečenie, šperky a omnoho viac...

Energetická výmena (lekcia a pohostenie) 27€.

Na lekciu je potrebné sa vopred prihlásiť.

Ak Vám časopriestor nedovolí zúčastniť sa lekcie, je možné pridať sa do kruhu od cca 19:00 za dobrovoľný príspevok na pohostenie (odporúčaná výška 7 eur).

Alebo sa vždy nejako vieme dohodnúť :)

Teším sa na Nás!

Share

bottom of page