top of page

Fri, 30 May

|

Cliffbase

Elements within us - Cliffbase, Hvar, Croatia

8 days of transformation and relaxing retreat in Croatia "ELEMENTS WITHIN US" Open up to mystery of elements and their playing in your life! 24.5. - 1.6. 2024 - Hvar island, Croatia

Time and place

30 May 2025, 19:00 – 06 Jun 2025, 22:00

Cliffbase, Hvar, Croatia

About event

Let me invite you to stop and focus your attention, to know, feel and sense everything you miss due to noise of thoughts and everyday reality.

 

STEP OUT FROM CAROUSEL OF EVERYDAY REALITY!

 

Discover your inner source of energy and power.

 

GET TO KNOW ELEMENTS - THE FUNDAMENTAL STONES OF OUR LIFE IN THIS BEAUTIFUL UNIVERSE AND THEIR PERFECT SYNERGY ON PSYCHOMENTAL AND PHYSICAL LEVEL!

 

Stand firmly on the Ground and discover faith in LIFE!

 

Connect with flow of your inner Water and recognize difference between emotion and feeling!

Set on your inner Fire Zapáľ svoj vnútorný Oheň a otvor cestu k realizácii svojho zámeru!

Nechaj vietor nech odveje zaprášené krivdy a otvorí v Tebe cestu k láskyplnému ANO sebe samému!

Napoj sa na zdroj životnej Sily a otvor sa porozumeniu odkazom od Veľkého Ducha!

ZÍSKAJ JEDNODUCHÉ A ÚČINNÉ NÁSTROJE, PROSTREDNÍCTVOM KTORÝCH SA NAPOJÍŠ NA MÚDROSŤ ZEME A JEJ ŽIVLOV A NAUČ SA, AKO ICH VYUŽIŤ PRI CESTE SPÄŤ DO SVOJHO STREDU.

 

𝐂̌𝐎 𝐓̌𝐀 𝐍𝐀 𝐑𝐄𝐓𝐑𝐄𝐀𝐓𝐄 “𝐙̌𝐈𝐕𝐋𝐘 𝐕 𝐍𝐀́𝐒” 𝐂̌𝐀𝐊𝐀́?

-Práca s elementom zeme, vody a ohňa, vzduchu i éteru prostredníctvom rôznych techník - cez asany, rôzne formy jogy, dychové, meditačné, vizualizačné, ateterapeutické a zážitkové techniky priamo v teréne.

-Tensegrita - rozprúdenie usadenej životnej energie a otvorenie zámeru prostredníctvom magických pohybov aztéckych šamanov, v kruhu v priamom kontakte s ohňom.

-Ohňová ceremónia, kakaová ceremónia, zvukoterapia a práca s medicínami Zeme.

-Každodenné pohybové aktivity jogovej terapie so zámerom a sústredenosťou na jeden živel, na jednu oblasť života.

-Meditácie v hlbokom spojení s vodou v meditačnej jaskyni pri mori.

-Získavanie nových poznatkov, informácii a uvedomení počas prednáškových sedení.

-Zdieľanie v kruhu a otváranie nových tém, spoločná integrácia procesov pomocou arteterapie

-Rozpúšťanie strachov a nadobúdanie dôvery v život cez priamy kontakt so živelným prostredím.

-Tanečná medicína, intuitívny tanec, tanec duše, tanec živlov.

-Dostatok voľného času na oddych, osobnú integráciu, výlety do okolia a športové aktivity.

-Ajurvédska strava, špeciálne upravená pre potreby procesov uvedomenia a prepojenia s jednotlivými živlami a spoznávanie základných ajurvédskych princípov v živote.

-Ochutnávka vychýrených lokálnych vín v magickej morskej vinotéke.

Retreat sa uskutoční na mieste, ktoré svojou silou a jedinečnosťou nemá v blízkom zámorí obdobu! Na mieste, kde sa majestátne skaly dotýkajú azúrovej morskej hladiny.

https://www.cliffbase.com/

 

𝐔𝐛𝐲𝐭𝐨𝐯𝐚𝐧𝐢𝐞 je 𝐯𝐲𝐭𝐞𝐬𝐚𝐧𝐞́ 𝐝𝐨 𝐬𝐤𝐚́𝐥 vápencovej plošiny len niekoľko metrov od tyrkysového baltického mora. Predstavuje klenot pre tých, ktorí potrebujú na čas vystúpiť z komfortnej zóny každodennej reality. 𝐏𝐫𝐞 𝐭𝐲́𝐜𝐡, 𝐤𝐭𝐨𝐫𝐢́ 𝐬𝐚 𝐩𝐨𝐭𝐫𝐞𝐛𝐮𝐣𝐮́ 𝐨𝐩𝐚̈𝐭̌ 𝐳𝐚𝐜̌𝐚𝐭̌ 𝐜𝐢́𝐭𝐢𝐭̌ - 𝐬𝐞𝐛𝐚, 𝐬𝐯𝐨𝐣𝐞 𝐭𝐞𝐥𝐨, 𝐬𝐯𝐨𝐣𝐞 𝐦𝐢𝐞𝐬𝐭𝐨 𝐭𝐮 𝐧𝐚 𝐙𝐞𝐦𝐢. Už i len samotný pobyt na tomto mieste je liečivý a vyživujúci.

Veľkou výhodou je úplné súkromie a zároveň ľahká dostupnosť do civilizácie.

Majiteľ objektu je zároveň vychýrený vinár. Domáce vína vyrába z hrozna pestovaného na skalách neďaleko Sv. Nedelje, vyhrávajú medzinárodné súťaže. Našej skupine ponúkol 𝐨𝐜𝐡𝐮𝐭𝐧𝐚́𝐯𝐤𝐮 𝐯 𝐦𝐚𝐠𝐢𝐜𝐤𝐞𝐣 𝐦𝐨𝐫𝐬𝐤𝐞𝐣 𝐯𝐢𝐧𝐨𝐭𝐞́𝐤𝐞.

Aby si si mohol užiť more naplno 𝐤 𝐝𝐢𝐬𝐩𝐨𝐳𝐢́𝐜𝐢𝐢 budeš mať aj 𝐤𝐚𝐣𝐚𝐤𝐲, ktoré sú súčasťou nášho ubytovacieho zariadenia.

Milovníci lezenia majú možnosť zapožičania lezeckej výstroje i inštruktora (za poplatok).

 

Tešiť sa môžeš na 𝐚𝐣𝐮𝐫𝐯𝐞́𝐝𝐬𝐤𝐮 𝐬𝐭𝐫𝐚𝐯𝐮, ktorá podporí tvoj proces premeny a harmonizuje tvoje telo aj ducha.

𝐏𝐨𝐜̌𝐚𝐬 𝐜𝐞𝐥𝐞́𝐡𝐨 𝐫𝐞𝐭𝐫𝐞𝐚𝐭𝐮 𝐛𝐮𝐝𝐞𝐬̌ 𝐦𝐚𝐭̌ 𝐳𝐚𝐛𝐞𝐳𝐩𝐞𝐜̌𝐞𝐧𝐮́ 𝐩𝐥𝐧𝐮́ 𝐩𝐞𝐧𝐳𝐢𝐮!

Našu prácu bude nádherne dopĺňať poživeň špeciálne upravená pre potreby procesov uvedomenia a prepojenia s jednotlivými živlami, ktorú nám s láskou pripraví Zuzana Dobromila Bartovicová.

Tí, ktorí majú záujem, získajú jedinečnú možnosť nahliadnuť do tajov ajurvédskej kuchyne a spolupodieľať sa na príprave vyživujúcej ajurvédskej stravy.

 

𝐃𝐨𝐩𝐫𝐚𝐣 𝐬𝐢 𝐣𝐞𝐝𝐢𝐧𝐞𝐜̌𝐧𝐮́ 𝐳̌𝐢𝐯𝐨𝐭𝐧𝐮́ 𝐩𝐫𝐞𝐦𝐞𝐧𝐮 𝐯 𝐬𝐩𝐨𝐣𝐞𝐧𝐢́ 𝐬𝐨 𝐳̌𝐢𝐯𝐥𝐚𝐦𝐢, 𝐝𝐨𝐯𝐨𝐥̌ 𝐬𝐯𝐨𝐣𝐞𝐣 𝐦𝐲𝐬𝐥𝐲 𝐯𝐲𝐬𝐭𝐮́𝐩𝐢𝐭̌ 𝐳 𝐤𝐨𝐦𝐟𝐨𝐫𝐭𝐧𝐞𝐣 𝐳𝐨́𝐧𝐲 𝐩𝐨𝐳𝐧𝐚𝐧𝐞́𝐡𝐨 𝐚 𝐨𝐭𝐯𝐨𝐫 𝐬𝐚 𝐩𝐫𝐮́𝐝𝐮 𝐥̌𝐚𝐡𝐤𝐨𝐬𝐭𝐢.

 

Retreatom ťa bude sprevádzať:

𝐏𝐞𝐭𝐫𝐚 𝐒𝐚𝐫𝐚 𝐏𝐚𝐯𝐥𝐚𝐜𝐨𝐯𝐚́, tvorkyňa systému Pavitra yoga therapy a zakladateľka občianskeho združenia Čarozem. Petra je jogová terapeutka, lektorka, naturopatka, masérka i bylinkárka, v neposlednom rade i vášnivá permakulturistka a cestovateľka. Už viac ako desaťročie pracuje so skupinami i jednotlivcami, vedie pravidelné kurzy, semináre, pobyty, retreaty na Slovesnsku i v Zahraničí. Vo svojej praxi využíva jogovú terapiu, aku-jogu, akupresúru, pránickú liečbu, naturopatiu, tantru, tensegrity, masáže, rituálne a šamanské techniky. Absolvovala postgraduálne štúdium Ľudské vedomie, jogové a alternatívne terapie na univerzite v Haridware a taktiež Šivananda teacher training a Ieyngar yoga training, v Indii. Má za sebou výcvik šamanskej práce s elementami Zeme v Ekvádore, kurz Development Instructor vo Veľkej Británii, semináre intuitívneho tanca a ovláda masáže a akupresúrne techniky plosky nohy a dlane. Pôsobila vo viacerých meditačných centrách v Indii, Čechách i v Nemecku. Neoddeliteľnou súčasťou jej životnej cesty sú stáže rôznych kútoch Zeme ako Svätý Vincent a Grenadíny, India, Malawi, Guatemala, Israel, UK, USA a Ekvádor. Petra verí, že Všetko je súčasťou Veľkého Mystéria, preto je jej filozofiou nesúdenie, spájanie, sebaprijatie, umiernenosť a predovšetkým Láska!

 

O zdravú výživu pre tvoje telo, dušu i ducha sa postará:

𝐙𝐮𝐳𝐚𝐧𝐚 𝐃𝐨𝐛𝐫𝐨𝐦𝐢𝐥𝐚 𝐁𝐚𝐫𝐭𝐨𝐯𝐢𝐜𝐨𝐯𝐚́ sa venuje zdravému životnému štýlu, ktorý sa uberá cestou objavovania života. Je certifikovaná ajurvédska wellness konzultantka. Absolvovala Shushurta vedic healing course a Yoga Siddhi Sadhana Course v Indii, a Yoga teacher trainig course v S. R. I. Yoaga Academy vo Veľkej Británii. Okrem odborných znalolostí z ajurvédy, jógy, jógovej terapie, a meditačných techník, sa venuje andragogike, psychosomatike, neurovedám, bioenergetike, či kvantovej fyzike. Pôsobí ako ayurvédsky nutričný špecialista a poradca v oblasti výživy, vstrebávania, trávenia, výberu vhodných jedál a stravovania na základe konštitúcie osobnosti a jej odchýlok. Vedie čajovňu Dobromila a Dbromilný ateliér. Organizuje kurzy a predášky indickej kuchyne a vedie hodiny jógy.

 

Platba:

pre termín 3.-10.9.2023:

799 eur

 

pre termín 24.5.-1.6.2024:

799 eur - do 20. marca, 899 eur - od 21. marca do 20. apríla . Po tomto termíne je prihlasovanie možné iba v prípade voľnej kapacity a to len s platbou v plnej výške. Platba je po 20. apríli nevratná (ak nájdeme spoločne náhradu, platbu vrátime)

 

 

𝐏𝐫𝐢𝐡𝐥𝐚𝐬𝐨𝐯𝐚𝐧𝐢𝐞 𝐣𝐞 𝐦𝐨𝐳̌𝐧𝐞́ 𝐝𝐨 𝟐𝟎. 𝐚𝐩𝐫𝐢́𝐥𝐚 . Po tomto termíne je prihlasovanie možné iba v prípade voľnej kapacity a to len s platbou v plnej výške. Platba je po 20. apríly nevratná (ak nájdeme spoločne náhradu, platbu vrátime).

Ak chceš vedieť viac:

https://bit.ly/Zivly-v-nas

 

Share

bottom of page