top of page
6.png

Individuálna terapia

Osobné terapeutické konzultácie

Osobné konzultácie

Pri  individuálnych terapiách pristupujem ku klientovi ako k celostnej bytosti. Venujem sa nielen diagnostike súčasného zdravotného a mentálneho stavu, ale spoločne s klientom skúmame a hľadáme i príčiny choroby. Tá má často korene hlboko v minulosti, v detstve, v nedoriešených vzťahoch, v opakujúcich sa programoch, v toxických emóciách…..K riešeniu problému pristupujem komplexne a veľkú váhu prikladám dôležitosti uvedomenia si zodpovednosti každého z nás za svoje zdravie, duševnú pohodu, šťastie.

PSX_20230323_114936-min_edited.jpg

A tak sa spolu s bytosťou, ktorá ku mne príde za účelom liečenia, spoločne vydáme na cestu hľadania odpovedí na otázky tela a duše, na cestu odpustenia a uvedomenia si zodpovednosti za vlastný život!

V rámci individuálnych terapií a osobného poradenstva používam metódy:

  • jogovej terapie (práca s telom a jeho energetikou cez asany a dychové techniky –pranayamu– , očistné techniky –shatkarmy-), 

  • naturopatie, 

  • masáže, 

  • pránickej liečby, 

  • reflexológie plosky nohy. 

  • prácu s energetickým systémom prostredníctvom asan a  živlami zeme v nás

Súčasťou liečby sú i  bylinné zmesi, tinktúry a oleje z  byliniek pochádzajúcich z tých najdivokejších lúk a hôr nášho sveta. Jedným zo základných odporúčaní je i zmena stravy a nastavenie osobného jedálnička.

 

V prípade potreby využívam v rámci terapie i silu očistných techník, ktoré sú často neodmysliteľnou súčasťou liečenia, ale i prospešným procesom pre udržanie sviežosti a zdravia.

 

Za jednu z najsilnejších a najúčinnejších metód pre prinavrátenie zdravia na všetkých úrovniach bytia človeka považujem i prácu s energetickým systémom tela v priamom spojení so živlami Zeme, s ich silou a ich odrazom v našom vnútri. Preto jednou z foriem individuálnej terapeutickej práce je i pobytová víkendová terapia priamo v lone Matky Zeme.

Ak ste sa ocitli v období, kedy potrebujete podať pomocnú ruku – či už na úrovni fyzického, mentálneho duševného či spirituálneho zdravia, som tu pre Vás! Počas úvodnej konzultácie preberieme všetky detaily, nastavíme a vyberieme spôsob spoločnej práce. Počas našej spoločnej cesty budeme využívať rôzne z vyššie uvedených metód a techník. V priebehu procesu klientovi postupne odovzdám všetky potrebné nástroje k tomu, aby sa opäť stal pánom svojho života.

Terapeutická individuálna práca

90 min: 77 eur

1.png

Dlhodobá individuálna transformačná spolupráca

Dlhodobá spolupráca

Dlhodobá individuálna transformačná práca ponúka transformáciu hlboko do podstaty človeka prostredníctvom 1:1 terapie a individuálneho prístupu. Pomáha nám odkrývať skutočné korene zmien, prepájaním živlov - vzduchu, vody, vetra a ohňa spolu s odkrývaním pravdy o našej podstate.

PSX_20230323_115124-min_edited.jpg

Dlhodobá individuálna práca je dlhodobý proces, ktorý vám pomôže dosiahnuť požadovanú zmenu. Pomôže vám zlepšiť fyzické, psychické, vzťahové a celkové bytie. Cieľom terapie je prekonať prekážky, ktoré vám bránia dostať sa tam, kde chcete byť.

1.png

Pre záujem, individuálnu dohodu a informácie o cenách ma kontaktujte.

PSX_20230402_234429-min_edited.jpg

Pobytová víkendová terapia priamo v lone Matky Zeme

Víkendový pobyt v lone Matky Zeme

Počas víkendu v jednoduchosti slameno-hlinenej chatky sa prostredníctvom živlov Zeme a napojenia sa na prirodzené prostredie človeka spoločne vydáme na cestu do hlbín tela, mysle i ducha klienta. K hĺbkovým procesom zodpovedajúca strava, priestor pre trávenie času osamote v objatí hôr, pod skúseným vedením, to všetko sú základné faktory pre vytvorenie novej paradigmy mysle a tela. 

1.png

Pre záujem, individuálnu dohodu a informácie o cenách ma kontaktujte.

1.png

Individuálna výuka hatha jogy a jogovej terapie 

Individuálna výuka hatha jogy a jogovej terapie

Počas individuálnych lekcií sa spolu s klientom venujeme práci s telom i dychom, s jeho chybnými pohybovými i dýchacími vzorcami a s ich nápravou.  Využívame techniky hatha jogy, jogovej terapie a tantry (ako starovekého indického šamanizmu).

PSX_20230323_115040-min_edited.jpg

Cieľom individuálnych lekcií je naučiť klienta pohybové a dychové zostavy, s ktorými môže samostatne pracovať a tak sa postupne dopracovať k správnym pohybovým a dychovým návykom.

Individuálna výuka začína vstupnou konzultáciou.

Individuálna výuka

60 min: 38 eur

pavitra ibdividuaslna praca.jpg

Intuitívna individuálna práca s esenciou bylín a miešanie bylinných zmesí na mieru

Intuitívna individuálna práca s esenciou bylín a miešanie bylinných zmesí na mieru

Milý človek,

máš rád bylinky, používaš ich a chceš sa s nimi prepojiť a naučiť sa o ich sile viac? Potrebuješ sa stíšiť a vrátiť sa k zámerom, snom a túžbam, ktorými si chceš vedome tvoriť svoj život? Ak áno, pozývam Ťa k prepojeniu sa s Bylinkovými Dévami/Vílami! A to na omnoho hlbšej úrovni, ako si bežne zvyknutý! Lebo Byliny majú okrem účinkov na naše fyzické telo i účinky na naše telo emočné, mentálne i spirituálne. Vo svojej fyziológii skrývajú hlboké odkazy nie len pre naše telá, ale i pre naše duše! 

Počas procesu rozpoznávania Tvojho zámeru a načrtávania kontúr možnej cesty k jeho realizácii sa budeme spoločne naciťovať na bylinkové Božstvá a vnímať ich skutočnú esenciu. Povieme si o nich všetko podstatné, napijeme sa z nich a dotkneme sa ich Sily. Spoločne namiešame čajík s vložením zámeru - pre seba - ako prejav sebalásky:) alebo pre blízkych a to v podobe dvoch bylinkových zmesí (podľa potreby a preferencie) a vlastnoručne si vrecko vyzdobíme, pokreslíme, popíšeme. 

Takýto proces môže trvať pár hodín, alebo môže mať i formu víkendovej spoločnej práce s ubytovaním v slameno-hlinenej chatke nad dedinou, spojenej so zbieraním bylín (v závislosti od ročného obdobia), s rozhovormi, cvičením, meditáciou, očistnou stravou…program bude vždy prispôsobený individuálnym potrebám.

1.png

Pre záujem, individuálnu dohodu a informácie o cenách ma kontaktujte.

1.png

Masáže, reflexológia a pránická liečba

Masáž, reflexológia a pránická liečba

Počas individuálnych lekcií sa spolu s klientom venujeme práci s telom i dychom, s jeho chybnými pohybovými i dýchacími vzorcami a s ich nápravou.  Využívame techniky hatha jogy, jogovej terapie a tantry (ako starovekého indického šamanizmu).

PSX_20230323_115040-min_edited.jpg

Masáž, ktorú ponúkam je fúzia klasickej, reflexnej i energetickej variácie a podľa potreby je prepojená s pránickou liečbou. Pránická liečba je práca s energetickým systémom a energetickými centrami nášho tela prostredníctvom prány, životnej energie, ktorá nás obklopuje.

Reflexná masáž plosky nohy je tiež príjemná voľba a ja Vám zážitok vnemov cez vedľajšie energetické centrá chodidiel rada sprostredkujem.

Masáže, reflexológiu plosky nohy i pránickú liečbu poskytujem obvykle len ako súčasť hlbšieho terapeutického procesu, pre klientov, s ktorými už individuálne pracujem. Vo výnimočných prípadoch je možné  poskytnúť tieto služby i samostatne. Pre záujem a individuálnu dohodu a informácieo cenách ma kontaktujte.

Masáž 60min   38 eur 

Masáž v spojení s  pránickou liečbou 60min 48 eur 

Reflexná masáž chodidiel 30 min 22 eur 

Pránická liečba a práca s tibetskou misou na tele 60 min  52 eur

bottom of page