top of page

št 08. 6.

|

Žilina

Hlboký ponor

Tento kurz je určený pre tých, ktorí chcú ísť hlbšie do procesov ukrytých v múdrosti nášho tela i mysle, pre tých, ktorí chcú nie len zrelaxovať telo a upokojiť myseľ.

Prihlasovanie je ukončené
Zobraziť ďalšiu udalosť
Hlboký ponor
Hlboký ponor

Čas a miesto

08. 6. 2023, 18:30 – 19:30

Žilina, Na starej hradskej, 010 03 Žilina-Budatín, Slovensko

O podujatí

Je možné sa pridať aj príležitostne formou otvorenej hodiny. Stačí sa mi ozvať deň vopred a prihlásiť sa!

Registrácia na kurz je platná po úhrade registračného poplatku vo výške 28 eur.

Na kurzoch a jednotlivých lekciách sa budeme venovať nie len práci s telom (prostredníctvom ásan hatha jogy i jogove terapie, aku-jogy, tensegrít, vedomého pohybu a propriocepcie...) ale i práci s dychom, s hlasom a celým energetickým systémom nášho tela prostredníctvom hĺbkovej relaxácia, vizualizácie, meditačných techník, zvukoterapie, aromaterapie a vnímania živlov a ich rôznych rovín v našom fyzickom i mentálnom tele. V neposlednom rade Vám rada počas lekcií sprostredkujem rôzne doporučenia, rady, informácie zo sveta fyzického i duševného zdravia, ale i zo sveta medzi nebom a zemou :).

Hlboký ponor: Tento kurz je určený pre tých, ktorí chcú ísť hlbšie do procesov ukrytých v múdrosti nášho tela i mysle, pre tých, ktorí chcú nie len zrelaxovať telo a upokojiť myseľ, ale i rásť a kráčať za poznaním hviezdy svojej duše. Na kurze sa budeme venovať postupnému odhaľovaniu tajov jednotlivých energetických centier nášho tela a nimi súvisiacich úrovní nášho bytia. Prostredníctvom asan, dychu, vizualizácie, meditácie i ďalších nielen jogových techník sa vydáme do ríše energetiky nášho tela a cez fyzické pocity sa oblečieme do prítomného okamihu.

10 x 90min

120 eur (jednorazový vstup 13 eur)

Všetky tri kurzy (Hlboký ponor, Ranné ladenie, ...) sú 10-týždňové a následne na ne nadviažeme kurzami ďalšími a lekcie sa budú konať vždy 1x do týždňa na adrese Na Starej Hradskej 383/27, 01003 Žilina (podkrovie, horný zvonček, parkovanie).

Počet miest je obmedzený na menšiu skupinu. Jednorázové vstupy sú možné iba za predpokladu voľných miest a nie sú garantované.

V prípade, že máte záujem o účasť na viac ako jednom kurze, je pre Vás prichystaná zľava vo výške 10% z výslednej sumy.

V prípade vopred oznámenej neprítomnosti je možné nájsť za seba náhradu alebo si nahradiť lekcie na inom kurze (v prípade voľného miesta a to maximálne do výšky 2 lekcií).

Alebo sa vždy nejako vieme dohodnúť.

Teším sa na Vás!

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page