top of page

št 18. 1.

|

Žilina

Hlboký ponor

Tento 5-týždňový kurz je určený pre tých, ktorí chcú ísť hlbšie do procesov ukrytých v múdrosti nášho tela i mysle, pre tých, ktorí chcú nie len zrelaxovať telo a upokojiť myseľ.

Registrácia je uzavretá
Pozrieť ďalšie udalosti
Hlboký ponor
Hlboký ponor

Čas a miesto

18. 1. 2024, 17:30 – 15. 2. 2024, 19:00

Žilina, Budatín, 010 03 Žilina-Budatín, Slovensko

O podujatí

Srdečne Vás pozývam na jogové stretnutia pri zámockom parku v Budatíne! Budeme cvičiť vždy vo štvrtok večer 17:30 - 19:00 v podkroví pri záhrade (adresa bude dostupná len registrovaným). Pre rezerváciu miesta je potrebné uhradiť vopred cenu kurzu v plnej výške.

Na kurzoch a jednotlivých lekciách sa budeme venovať nie len práci s telom (prostredníctvom ásan hatha jogy i jogove terapie, aku-jogy, tensegrít, vedomého pohybu a propriocepcie...) ale i práci s dychom, s hlasom a celým energetickým systémom nášho tela prostredníctvom hĺbkovej relaxácia, vizualizácie, meditačných techník, zvukoterapie, aromaterapie a vnímania živlov a ich rôznych rovín v našom fyzickom i mentálnom tele. V neposlednom rade Vám rada počas lekcií sprostredkujem rôzne doporučenia, rady, informácie zo sveta fyzického i duševného zdravia, ale i zo sveta medzi nebom a zemou :).

Hlboký ponor: Tento kurz je určený pre tých, ktorí chcú ísť hlbšie do procesov ukrytých v múdrosti nášho tela i mysle, pre tých, ktorí chcú nie len zrelaxovať telo a upokojiť myseľ, ale i rásť a kráčať za poznaním hviezdy svojej duše. Na kurze sa budeme venovať postupnému odhaľovaniu tajov jednotlivých energetických centier nášho tela a nimi súvisiacich úrovní nášho bytia. Prostredníctvom asan, dychu, vizualizácie, meditácie i ďalších nielen jogových techník sa vydáme do ríše energetiky nášho tela a cez fyzické pocity sa oblečieme do prítomného okamihu.

5 x 90min (možnosť vynechania a nahradenia jednej lekcie. Náhradná lekcia bude 12. 2. Pre všetkých návštevníkov kurzu je tiež otvorená ako bonusová)

Cena 80 €.

V prípade jednorazovej lekcie je cena 15 €.

Lekcie sa budú konať vždy 1x do týždňa v zámockom parku v Budatíne. 

Ak máš záujem sa zúčastniť lekcie, v prípade voľného miesta je možné lekciu navštíviť i jednotlivo. Je potrebné sa však prihlásiť najneskôr 3 hodiny pred začiatkom lekcie.

V prípade, že máte záujem o účasť na viac ako jednom kurze, je pre Vás prichystaná zľava vo výške 10% z výslednej sumy.

Teším sa na Vás!

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page