top of page

so 01. 4.

|

Žilina

Indické varenie a Pavitra Yoga Therapy

Na prvého apríla k nám príde Dobromila ☺ A spolu s ňou i jej žiarivý úsmev a neodolateľná kuchyňa!

Prihlasovanie je ukončené
Zobraziť ďalšiu udalosť
Indické varenie a Pavitra Yoga Therapy
Indické varenie a Pavitra Yoga Therapy

Čas a miesto

01. 4. 2023, 9:00 – 17:00

Žilina, Na starej hradskej, 010 03 Žilina-Budatín, Slovensko

O podujatí

Na prvého apríla k nám príde Dobromila ☺

A spolu s ňou i jej žiarivý úsmev a neodolateľná kuchyňa! Takže ak je Tvoja odpoveď na nasledujúce otázky „ÁNO“, je kurz indického varenia s ajurvédskymi princípmi pre Teba ako strvorený! A keďže nám to s drahou Dobromilkou krásne fičí a máme už pár spoločných akcií za sebou a i pred sebou, tentokrát prinesieme kombo – v úvode celodenného workshopu rozprúdime pránu v tele prostredníctvom PYT, prepojíme sa trošku ako skupina a potom sa už necháme viesť šarmom lektorky kurzu a jej kulinárskeho umenia! Btw. S Dobromilkoi sme sa zoznámili pred cca 12timi rokmi v Indii ☺

Chcete sa naučiť ako pripraviť zdravé jedlo podľa ajurvédskych princípov? Chcete sa dozvedieť Základy ajurvédy, princípy elementov, aké používať koreniny, prečo 6 chutí na tanieri, čo sú konštitúcie - dóše a veľa veľa ďalšieho? Ako si udržať zdravé telo a myseľ, aby duša bola spokojná ? Aby sme mohli žiť harmonický život v súlade so sebou samým ? A k tomu si i vyskúšať niektoré metódy sprítomnenia a načúvania telu a rozprúdenia prány v ňom cez techniky Pavitra Yoga Therapy?

Tak nevahájte, navšívte Kurz Indického varenia s ajurvedskymi privcípmi. Naučíme sa pripravovať si klasický vyváženy Thalí tanier. 7 druhov jedla vrátane dezertu.

V cene je zahrnutá prednáška o základoch ajurvédy, jej základných princípoch a blahodárneho pôsobenia na naše zdravie. Tak isto informácie o používaní korenín, potravín. V cene sú zahrnuté aj suroviny, materiál, ukážky varenia a samozrejme spoločná večera. Účasť je vhodná pre každého kto rád varí, alebo chce variť chutne a zdravo. Ale aj pre tých koho zaujíma ajurvédska medicína a jej základne piliere. A informácie ako si skvalitniť život po fyzickej i psychickej stránke. Cena je formou daru v hodnote 86 eur. Kurz je celodenný a uskutoční sa v Žiline na adrese Na Starej Hradskej 383/27 termín štvrtok 01.04.2023. od 09,00 - do 17.00 hod. www.dobromila.sk Kurz vedie Zuzana Dobromila Bartovicová: "Vareniu sa venujem profesionálne, bola som spolutvorcom vege kuchyne Piešťanoch, varím vo svojej čajovni na Myjave, na kurzoch, seminároch a workshopoch. Robím prednášky, školenia a kurzy vegetariánskej i veganskej kuchyne. Študovala som v Indii a stále sa učím a inšpirujem varením, a nielen Indiou. Vzdelávam sa v oblasti fungovania zdravej výživnej obživy, dobrého trávenia a regenerácie tela. Tiez vplyv jedla na našu psychiku a emočnú rovinu. Ucila som sa u indických aj slovenskych ajurvédskych učiteľov." Spolupracovala som s ajurvédskou klinikou Elite Ayurcare.

Vnášam na kurz aj dôležitosť prepojenia našej mysle s našimi činmi, ktoré s varením, ale i akoukoľvek inou činnosťou veľmi úzko súvisia." V prípade, ak by ste radi tento workshop niekomu venovali, zakúpiť sa dá i formou darčekového poukazu.

Pri záujme o kurz teba uhradiť zálohu vo výške 30 eur ako záväzné prihlásenie.

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page