top of page

pi 22. 9.

|

Zemiansky Vrbovok

Mamy a dcéry

Doprajte si jedinečný víkend spolu so svojou dcérou. Iba ty a ona. V plynutí, bez starostí, iba v radosti a vo vzájomnej blízkosti.

Registration is closed
See other events
Mamy a dcéry
Mamy a dcéry

Čas a miesto

22. 9. 2023, 17:00 – 24. 9. 2023, 15:00

Zemiansky Vrbovok, 962 41 Zemiansky Vrbovok, Slovensko

O podujatí

Doprajte si jedinečný víkend spolu so svojou dcérou. Iba ty a ona. V plynutí, bez starostí, iba v radosti a vo vzájomnej blízkosti.

Víkend v objatí prírody, v spoločnosti zvierat a bytostí lesa a lúk. Na širokých lúkach podporené silou bylín a kvetov, postavíme vílam domčeky. Môžete sa spolu ponoriť do ničoho, aby ste mohli spolu vytvoriť niečo nové, krásne, podporujúce pre Váš jedinečný vzťah. Vytvoríme pre Vás bezpečný priestor, v ktorom sa budete môcť ponoriť do spoločnej tvorby, do spoločného nič nerobenia.

Na mieste, kde sa zastavil čas, kde neexistujú žiadne povinnosti či starosti. Tam kde zažijete spolu pocit radosti, spontánnosti, veselosti, ktorý si vezmete do svojej každodennosti.

Vstúpte spolu do spoločného tvorivého procesu, ktorý nech je Vaším sprievodcom.

Ako to bude celé prebiehať? Ty sa nebudeš musieť o nič starať, pretože o všetko sa postaráme my.

Začneme v piatok 22.9.2023 okolo 17:00 hod. - keď sa všetky ubytujeme spoločným spoznávacím kruhom.

A potom už len venujte plnú  pozornosť sebe, vo vzájomnom mamodcérovskom prežívaní prítomnosti, podporené spoločne vytvorenou energiou ostatných žien a ich malých žien pri tých najlepších činnostiach ako sú spievanie, tanec, cvičenie, hry, kreslenie, maľovanie, henna, bubny, prechádzky, zber byliniek, zvieratá, čas samé pre seba, spoločné kruhy, červený stan pre mamy & pre dievčatá, výroba&tvorba, oddych, dobré jedlo a najmä kmeň, sesterstvo, iné ženy a dievčatá- toto je to čo nás čaká napísané na jeden nádych.

Zvieratá na tomto pobyte budú súčasťou.

Končíme nedeľným obedom okolo 15:00 hod.

Hodnota pobytu 

Pre matku a dcéru ( od 5 do 12 rokov): 299 eur

(Pobyt je určený pre dcérenky od 5 rokov. Horná hranica nieje obmedzená.)

Pre matku a dcéru nad 12 rokov: 335 eur

Prihlásenie sa stáva záväzné po uhradení zálohy 100 euro. ( Záloha je po 15.9.2023 nevratná.)

V cene pobytu je ubytovanie v krásnych nových drevených zruboch, kvalitná vegetariánska kuchyňa - plná penzia (zelenina a ovocie z domácich zdrojov, bude k dispozícii počas celej doby pobytu), pitný režim, materiál a lektorné.

Bezpečný priestor nám bude tvoriť nádherný kraj Krupinskej planiny a domov nám poskytnú tri novopostavené zruby www.dubrava.yoga

Majiteľ nášho zázemia pracuje intenzívne s energiou koní a rád nám umožní vnímať ich silu a jedinečnosť.

Sprevádzať Vás budem ja Petra Sara Pavitra.....

.. mama dvoch detí, malých dievčeniec, vďaka ktorým sa jej príbeh obohatil o veľké učenia. Učenia materstva, učenia dvoch veľkých malých učiteliek – Zairy a Tary.

 "Do tohto života som sa prišla učiť ako vytvoriť kmeň, ktorý môže zapúšťať korene hlboko v zemi a vetvami rásť vysoko k nebesiam. A prostredníctvom daru, ktorý mi bol daný do vienka, ukazovať i ostatným bytostiam, ako tvoriť takýto kmeň! Indickú filozofiu, jogu, naturopatiu, akupresúru, pránické liečenie, tuzemské i ayurvédske bylinky, masáže, rituálne a šamanské techniky a silnú spätosť s Matkou Zemou a bezprostrednú blízkosť jej lona používam ako prostriedky k prinavráteniu rovnováhy fyzického, duševného, emočného a duchovného tela. K prinavráteniu do stredu bytosti, k duši a k spojeniu sa s jej zámerom, k prapodstate, k božskému princípu a prazákladu v nás..."

Všetko je súčasťou Veľkého Mystéria, mojou filozofiou preto je nesúdenie, spájanie, sebaprijatie, umiernenosť a predovšetkým Láska...

....za pomoci priateľky Barbara Serafina Hazuchová

Som mama dvoch nádherných bytostí, Adelky a Alicky, ktoré ma motivovali k tomu vytvárať tento priestor aj pre iné maminky. Organizujem tvorivé dni pre mamy a dcéry, kde rastiem spolu s nimi do krásy a radosti. Pri sprevádzaní sa opieram o tvorivosť a variabilitu, ktorú príroda poskytuje, zároveň vnášam do priestoru moje tanečné a pohybové skúsenosti. Vytváram bezpečný priestor, pre Vás, aby ste mohli len plynúť a nemuseli nič riešiť.

Bude to magický čas plný radostných okamihov! 

Teším sa na stretnutie s Vami!

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page