top of page

ut 21. 3.

|

Žilina

Ranné ladenia

𝐓𝐫𝐚𝐝𝐢𝐜̌𝐧𝐞́ 𝐫𝐚𝐧𝐧𝐞́ 𝐣𝐨𝐠𝐨𝐯𝐞́ 𝐥𝐚𝐝𝐞𝐧𝐢𝐞 je určené pre každého, kto sa chce po ránu s chuťou „obliecť“ do svojho tela

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Ranné ladenia
Ranné ladenia

Čas a miesto

21. 3. 2023, 9:00 – 10:00

Žilina, Na starej hradskej, 010 03 Žilina-Budatín, Slovensko

O podujatí

Je možné sa pridať aj príležitostne formou otvorenej hodiny. Stačí sa mi ozvať deň vopred a prihlásiť sa!

Registrácia na kurz je platná po úhrade registračného poplatku vo výške 28 eur.

Na kurzoch a jednotlivých lekciách sa budeme venovať nie len práci s telom (prostredníctvom ásan hatha jogy i jogove terapie, aku-jogy, tensegrít, vedomého pohybu a propriocepcie...) ale i práci s dychom, s hlasom a celým energetickým systémom nášho tela prostredníctvom hĺbkovej relaxácia, vizualizácie, meditačných techník, zvukoterapie, aromaterapie a vnímania živlov a ich rôznych rovín v našom fyzickom i mentálnom tele. V neposlednom rade Vám rada počas lekcií sprostredkujem rôzne doporučenia, rady, informácie zo sveta fyzického i duševného zdravia, ale i zo sveta medzi nebom a zemou:).

𝐓𝐫𝐚𝐝𝐢𝐜̌𝐧𝐞́ 𝐫𝐚𝐧𝐧𝐞́ 𝐣𝐨𝐠𝐨𝐯𝐞́ 𝐥𝐚𝐝𝐞𝐧𝐢𝐞 je určené pre každého, kto sa chce po ránu s chuťou „obliecť“ do svojho tela a presunúť sa cez neho do prítomného okamihu a tak sa naladiť na nový krásny deň. Ranné lekcie budú dynamickejšie ako ostané s pravidelným zaradením Surya Namaskar (Pozdrav slnku) a jeho rôznymi variantmi.

10 x 60min

70 eur (jednorazový vstup 8 eur)

Všetky tri kurzy sú 10-týždňové a následne na ne nadviažeme kurzami ďalšími a lekcie sa budú konať vždy 1x do týždňa na adrese Na Starej Hradskej 383/27, 01003 Žilina (podkrovie, horný zvonček, parkovanie).

Počet miest je obmedzený na menšiu skupinu. Jednorázové vstupy sú možné iba za predpokladu voľných miest a nie sú garantované.

V prípade, že máte záujem o účasť na viac ako jednom kurze, je pre Vás prichystaná zľava vo výške 10% z výslednej sumy.

V prípade vopred oznámenej neprítomnosti je možné nájsť za seba náhradu alebo si nahradiť lekcie na inom kurze (v prípade voľného miesta a to maximálne do výšky 2 lekcií). 

Alebo sa vždy nejako vieme dohodnúť.

Teším sa na Vás!

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page