top of page

št 22. 6.

|

Žilina

Ranné ladenia

𝐓𝐫𝐚𝐝𝐢𝐜̌𝐧𝐞́ 𝐫𝐚𝐧𝐧𝐞́ 𝐣𝐨𝐠𝐨𝐯𝐞́ 𝐥𝐚𝐝𝐞𝐧𝐢𝐞 je určené pre každého, kto sa chce po ránu s chuťou „obliecť“ do svojho tela

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Ranné ladenia
Ranné ladenia

Čas a miesto

22. 6. 2023, 7:30 – 8:30

Žilina, Topoľová, 010 03 Žilina-Budatín, Slovensko

O podujatí

Srdečne Vás pozývam na jogové stretnutia sa pod lipkami v zámockom parku v Budatíne! V júny budeme cvičiť vždy vo štvrtok ráno @Ranné ladenie 7:30 - 8:30.

Je možné sa pridať aj príležitostne formou otvorenej hodiny. Stačí sa mi ozvať deň vopred, najneskôr však do 21:00 a prihlásiť sa!

Na kurzoch a jednotlivých lekciách sa budeme venovať nie len práci s telom (prostredníctvom ásan hatha jogy i jogove terapie, aku-jogy, tensegrít, vedomého pohybu a propriocepcie...) ale i práci s dychom, s hlasom a celým energetickým systémom nášho tela prostredníctvom hĺbkovej relaxácia, vizualizácie, meditačných techník, zvukoterapie, aromaterapie a vnímania živlov a ich rôznych rovín v našom fyzickom i mentálnom tele. V neposlednom rade Vám rada počas lekcií sprostredkujem rôzne doporučenia, rady, informácie zo sveta fyzického i duševného zdravia, ale i zo sveta medzi nebom a zemou:).

𝐓𝐫𝐚𝐝𝐢𝐜̌𝐧𝐞́ 𝐫𝐚𝐧𝐧𝐞́ 𝐣𝐨𝐠𝐨𝐯𝐞́ 𝐥𝐚𝐝𝐞𝐧𝐢𝐞 je určené pre každého, kto sa chce po ránu s chuťou „obliecť“ do svojho tela a presunúť sa cez neho do prítomného okamihu a tak sa naladiť na nový krásny deň. Ranné lekcie budú dynamickejšie ako ostané s pravidelným zaradením Surya Namaskar (Pozdrav slnku) a jeho rôznymi variantmi.

12 x 60min

Jednorazový vstup 8€. 

V prípade nepriaznivémho počasia budeme cvičiť vo vnútri kúsok od zámockej záhrady. Podrobné info pre prihlásených.

V prípade vopred oznámenej neprítomnosti je možné nájsť za seba náhradu alebo si nahradiť lekcie na inom kurze (v prípade voľného miesta a to maximálne do výšky 2 lekcií). 

Alebo sa vždy nejako vieme dohodnúť.

Teším sa na Vás!

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page