top of page

št 11. 1.

|

Žilina

Ranné ladenia

Tradičné ranné jogové ladenie je určené pre každého, kto sa chce po ránu s chuťou „obliecť“ do svojho tela po dobu 6 týždňov.

Registrácia je uzavretá
Pozrieť ďalšie udalosti
Ranné ladenia
Ranné ladenia

Čas a miesto

11. 1. 2024, 7:30 – 8:30

Žilina, Budatín, 010 03 Žilina-Budatín, Slovensko

O podujatí

Registrácia na kurz je platná po úhrade registračného poplatku vo výške 20 eur.

Tradičné ranné jogové ladenie je určené pre každého, kto sa chce po ránu s chuťou „obliecť“ do svojho tela a presunúť sa cez neho do prítomného okamihu a tak sa naladiť na nový krásny deň. Ranné lekcie budú dynamickejšie ako ostané s pravidelným zaradením Surya Namaskar (Pozdrav slnku) a jeho rôznymi variantmi.

Na kurzoch a jednotlivých lekciách sa budeme venovať nie len práci s telom (prostredníctvom ásan hatha jogy i jogove terapie, aku-jogy, tensegrít, vedomého pohybu a propriocepcie...) ale i práci s dychom, s hlasom a celým energetickým systémom nášho tela prostredníctvom hĺbkovej relaxácie, vizualizácie, meditačných techník, zvukoterapie, aromaterapie a vnímania živlov a ich rôznych rovín v našom fyzickom i mentálnom tele. V neposlednom rade Vám rada počas lekcií sprostredkujem rôzne doporučenia, rady, informácie zo sveta fyzického i duševného zdravia, ale i zo sveta medzi nebom a zemou:).

6 x 60min

Cena 44 eur 

V prípade jednorazového vstupu je cena 8 eur.

Je možné sa pridať aj príležitostne formou otvorenej hodiny. Stačí sa mi ozvať deň vopred a prihlásiť sa!

Lekcie sa budú konať vždy 2x do týždňa na adrese Na Starej Hradskej 383/27, 01003 Žilina (podkrovie, horný zvonček, parkovanie).

Počet miest je obmedzený na menšiu skupinu. Jednorázové vstupy sú možné iba za predpokladu voľných miest a nie sú garantované.

V prípade, že máte záujem o účasť na viac ako jednom kurze, je pre Vás prichystaná zľava vo výške 10% z výslednej sumy.

Teším sa na Vás!

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page