top of page

po 15. 1.

|

Žilina

Ranné ladenia

Tradičné ranné jogové ladenie je určené pre každého, kto sa chce po ránu s chuťou „obliecť“ do svojho tela po dobu 5 týždňov.

Registrácia je uzavretá
Pozrieť ďalšie udalosti
Ranné ladenia
Ranné ladenia

Čas a miesto

15. 1. 2024, 7:30 – 12. 2. 2024, 8:30

Žilina, Budatín, 010 03 Žilina-Budatín, Slovensko

O podujatí

Registrácia na kurz je platná po úhrade ceny kurzu vopred v plnej výške.

Srdečne Vás pozývam na jogové stretnutia pri zámockom parku v Budatíne! Budeme cvičiť vždy v pondelok ráno 7:30 - 8:30 v podkroví pri záhrade (adresa bude dostupná len registrovaným).

Tradičné ranné jogové ladenie je určené pre každého, kto sa chce po ránu s chuťou „obliecť“ do svojho tela a presunúť sa cez neho do prítomného okamihu a tak sa naladiť na nový krásny deň. Ranné lekcie budú dynamickejšie ako ostané s pravidelným zaradením Surya Namaskar (Pozdrav slnku) a jeho rôznymi variantmi.

Na kurzoch a jednotlivých lekciách sa budeme venovať nie len práci s telom (prostredníctvom ásan hatha jogy i jogove terapie, aku-jogy, tensegrít, vedomého pohybu a propriocepcie...) ale i práci s dychom, s hlasom a celým energetickým systémom nášho tela prostredníctvom hĺbkovej relaxácia, vizualizácie, meditačných techník, zvukoterapie, aromaterapie a vnímania živlov a ich rôznych rovín v našom fyzickom i mentálnom tele. V neposlednom rade Vám rada počas lekcií sprostredkujem rôzne doporučenia, rady, informácie zo sveta fyzického i duševného zdravia, ale i zo sveta medzi nebom a zemou .

Cena:

6 x 60min (možnosť vynechania a nahradenia jednej lekcie. Náhradná lekcia bude 12. 2. Pre všetkých návštevníkov kurzu je tiež otvorená ako bonusová.)

Cena za kurz 44 €. V prípade jednorazovej lekcie je cena 9 €.

Lekcie sa budú konať vždy 1x do týždňa pri zámockom parku v Budatíne.

Ak máš záujem sa zúčastniť lekcie, v prípade voľného miesta je možné lekciu navštíviť i jednotlivo. Je potrebné sa však prihlásiť najneskôr 1 deň pred začiatkom lekcie.

V prípade, že máte záujem o účasť na viac ako jednom kurze, je pre Vás prichystaná zľava vo výške 10% z výslednej sumy.

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page