top of page

št 07. 9.

|

Žilina

Ranné ladenia (4-týždňový štvrtkový kurz )

𝐓𝐫𝐚𝐝𝐢𝐜̌𝐧𝐞́ 𝐫𝐚𝐧𝐧𝐞́ 𝐣𝐨𝐠𝐨𝐯𝐞́ 𝐥𝐚𝐝𝐞𝐧𝐢𝐞 je určené pre každého, kto sa chce po ránu s chuťou „obliecť“ do svojho tela

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Ranné ladenia (4-týždňový štvrtkový kurz )
Ranné ladenia (4-týždňový štvrtkový kurz )

Čas a miesto

07. 9. 2023, 7:30 – 8:30

Žilina, Budatín

O podujatí

Na kurzoch a jednotlivých lekciách sa budeme venovať nie len práci s telom (prostredníctvom ásan hatha jogy i jogove terapie, aku-jogy, tensegrít, vedomého pohybu a propriocepcie...) ale i práci s dychom, s hlasom a celým energetickým systémom nášho tela prostredníctvom hĺbkovej relaxácia, vizualizácie, meditačných techník, zvukoterapie, aromaterapie a vnímania živlov a ich rôznych rovín v našom fyzickom i mentálnom tele. V neposlednom rade Vám rada počas lekcií sprostredkujem rôzne doporučenia, rady, informácie zo sveta fyzického i duševného zdravia, ale i zo sveta medzi nebom a zemou:).

Na kurzoch pre Vás vytváram a držím priestor na poodstúpenie od každodennej reality. Priestor, v ktorom môžete spočinúť a ponoriť sa do zvukov svojho tela a ticha svojej mysle...

Ranné ladenie od 07.09. do 28.09. 2023

vždy vo štvrtok 7:30 – 8:30

Tradičné ranné jogové ladenie je určené pre každého, kto sa chce po ránu s chuťou „obliecť“ do svojho tela a presunúť sa cez neho do prítomného okamihu a tak sa naladiť na nový krásny deň. Ranné lekcie budú dynamickejšie ako ostatné s pravidelným zaradením Surya Namaskar (Pozdrav slnku) a jeho rôznymi variantmi.

4 x 60min

32 eur (jednorazový vstup 9 eur)

V prípade pekného počasia budeme cvičiť v zámockej záhrade. Podrobné info pre prihlásených.

Je možné sa pridať aj príležitostne formou otvorenej hodiny. Stačí sa mi ozvať deň vopred, najneskôr však do 21:00 a prihlásiť sa!

Teším sa na Vás!

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page