top of page

so 23. 3.

|

Kotrčiná Lúčka

Vítanie jarnej rovnodennosti

pri príležitosti Jarnej rovnodennosti, ktorá nastane 20. marca o 22:24 nás Kňažky Bohyne Živeny prevedú rituálom oslavy návratu svetla a požehnajú i miestu, ktoré ešte stále predstavuje zázemie o.z. ČaroZem, ako i studničke, ktorá toto miesto vyživuje. Budeme bubnovať, spievať, uctievať si živly Ze

Registrácia je uzavretá
Pozrieť ďalšie udalosti
Vítanie jarnej rovnodennosti
Vítanie jarnej rovnodennosti

Čas a miesto

23. 3. 2024, 14:30 – 18:30

Kotrčiná Lúčka, 013 02 Kotrčiná Lúčka, Slovensko

O podujatí

Milí priatelia,

pri príležitosti Jarnej rovnodennosti, ktorá nastane 20. marca o 22: 24 nás Kňažky Bohyne Živeny prevedú rituálom oslavy návratu svetla a požehnajú i miestu, ktoré ešte stále predstavuje zázemie o.z. ČaroZem, ako i studničke, ktorá toto miesto vyživuje. 

Budeme bubnovať, spievať, uctievať si živly Zeme a omnoho viac! Prineste si so sebou svoj amulet alebo obľúbený predmet, sviečku, hudobný nástroj a čokoľvek chutného na stôl hojnosti, z ktorého budeme všetci počas spoločného času pojedať:) K dispozícii bude teplý čajík, domáci jablkový mušt a drobné občerstvenie.

Prosím prineste si tiež svoju šálku alebo pohár na nápoje! Ak sa podarí a brezičky dajú, bude aj brezová vodička z troch briez, ktoré sú našimi susedkami.

Po "oficiálnej" časti je v pláne oheň a spoločné spočinutie pri jeho plameňoch! Môžeme si niečo opiesť (prineste so sebou, zemiaky do pahreby a možno i niečo navyše bude k dispozícii), zahrať si, zaspievať!

Doporučený príspevok: Dobrovoľný do klobúka (vyzbierané peniažky uhradia výdaje spojené s organizáciou a budú použité na rozvoj zázemia).

Počet miest neobmedzený!

Všetci sú srdečne vítaní - ženy, muži, deti, štvornohí priatelia...Ak sa však rozhodnete prísť, ozvite sa nám, aby sme mali predstavu o tom, koľko nás bude! Registrujete sa vyplnením formuláru na tejto stránke. V prípade ďalších otázok môžete odpovedať na e-mail, ktorý Vám bude odoslaný po registrácii.

Podrobnejšie info a navigácia pre vážnych záujemcov :)

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page