top of page

pi 24. 5.

|

Cliffbase

Živly v nás - Cliffbase, ostrov Hvar

8 dňový transformačno - oddychový retreat v Chorvátsku "𝐙̌𝐈𝐕𝐋𝐘 𝐕 𝐍𝐀́𝐒" Otvor sa mystériu živlov a ich hre vo svojom živote! 24. - 31. mája 2024 - ostrov HVAR

Prihlasovanie ukončené
Zobraziť ďalšiu udalosť
Živly v nás - Cliffbase, ostrov Hvar
Živly v nás - Cliffbase, ostrov Hvar

Čas a miesto

24. 5. 2024, 19:00 – 31. 5. 2024, 22:00

Cliffbase, Hvar, Croatia

O podujatí

Pozývam Ťa k zastaveniu sa a k presunutiu pozornosti do vnútra, aby si videl, cítil a vnímal to, čo pre hluk myšlienok a každodennej reality nevidíš, necítiš a nevnímaš.

𝐕𝐘𝐒𝐓𝐔́𝐏 𝐙 𝐊𝐎𝐋𝐎𝐓𝐎𝐂̌𝐀 𝐊𝐀𝐙̌𝐃𝐎𝐃𝐄𝐍𝐍𝐄𝐉 𝐑𝐄𝐀𝐋𝐈𝐓𝐘!

Objav svoj vnútorný zdroj energie a sily.

SPOZNAJ ŽIVLY - ZÁKLADNÉ STAVEBNÉ KAMEŇA NÁŠHO ŽIVOTA V TOMTO KRÁSNOM VESMÍRE A ICH DOKONALU SÚHRU NA PSYCHOMENTÁLNEJ I FYZICKEJ ÚROVNI!

Postav sa oboma nohami pevne na Zem a objav dôveru v Život!

Spoj sa s prúdom vnútornej Vody a rozpoznaj rozdiel medzi emóciou a pocitom!

Zapáľ svoj vnútorný Oheň a otvor cestu k realizácii svojho zámeru!

Nechaj vietor nech odveje zaprášené krivdy a otvorí v Tebe cestu k láskyplnému ANO sebe samému!

Napoj sa na zdroj životnej Sily a otvor sa porozumeniu odkazom od Veľkého Ducha!

ZÍSKAJ JEDNODUCHÉ A ÚČINNÉ NÁSTROJE, PROSTREDNÍCTVOM KTORÝCH SA NAPOJÍŠ NA MÚDROSŤ ZEME A JEJ ŽIVLOV A NAUČ SA, AKO ICH VYUŽIŤ PRI CESTE SPÄŤ DO SVOJHO STREDU.

𝐂̌𝐎 𝐓̌𝐀 𝐍𝐀 𝐑𝐄𝐓𝐑𝐄𝐀𝐓𝐄 “𝐙̌𝐈𝐕𝐋𝐘 𝐕 𝐍𝐀́𝐒” 𝐂̌𝐀𝐊𝐀́?

-Práca s elementom zeme, vody a ohňa, vzduchu i éteru prostredníctvom rôznych techník - cez asany, rôzne formy jogy, dychové, meditačné, vizualizačné, ateterapeutické a zážitkové techniky priamo v teréne.

-Tensegrita - rozprúdenie usadenej životnej energie a otvorenie zámeru prostredníctvom magických pohybov aztéckych šamanov, v kruhu v priamom kontakte s ohňom.

-Ohňová ceremónia, kakaová ceremónia, zvukoterapia a práca s medicínami Zeme.

-Každodenné pohybové aktivity jogovej terapie so zámerom a sústredenosťou na jeden živel, na jednu oblasť života.

-Meditácie v hlbokom spojení s vodou v meditačnej jaskyni pri mori.

-Získavanie nových poznatkov, informácii a uvedomení počas prednáškových sedení.

-Zdieľanie v kruhu a otváranie nových tém, spoločná integrácia procesov pomocou arteterapie

-Rozpúšťanie strachov a nadobúdanie dôvery v život cez priamy kontakt so živelným prostredím.

-Tanečná medicína, intuitívny tanec, tanec duše, tanec živlov.

-Dostatok voľného času na oddych, osobnú integráciu, výlety do okolia a športové aktivity.

-Ajurvédska strava, špeciálne upravená pre potreby procesov uvedomenia a prepojenia s jednotlivými živlami a spoznávanie základných ajurvédskych princípov v živote.

-Ochutnávka vychýrených lokálnych vín v magickej morskej vinotéke.

Retreat sa uskutoční na mieste, ktoré svojou silou a jedinečnosťou nemá v blízkom zámorí obdobu! Na mieste, kde sa majestátne skaly dotýkajú azúrovej morskej hladiny.

https://www.cliffbase.com/

𝐔𝐛𝐲𝐭𝐨𝐯𝐚𝐧𝐢𝐞 je 𝐯𝐲𝐭𝐞𝐬𝐚𝐧𝐞́ 𝐝𝐨 𝐬𝐤𝐚́𝐥 vápencovej plošiny len niekoľko metrov od tyrkysového baltického mora. Predstavuje klenot pre tých, ktorí potrebujú na čas vystúpiť z komfortnej zóny každodennej reality. 𝐏𝐫𝐞 𝐭𝐲́𝐜𝐡, 𝐤𝐭𝐨𝐫𝐢́ 𝐬𝐚 𝐩𝐨𝐭𝐫𝐞𝐛𝐮𝐣𝐮́ 𝐨𝐩𝐚̈𝐭̌ 𝐳𝐚𝐜̌𝐚𝐭̌ 𝐜𝐢́𝐭𝐢𝐭̌ - 𝐬𝐞𝐛𝐚, 𝐬𝐯𝐨𝐣𝐞 𝐭𝐞𝐥𝐨, 𝐬𝐯𝐨𝐣𝐞 𝐦𝐢𝐞𝐬𝐭𝐨 𝐭𝐮 𝐧𝐚 𝐙𝐞𝐦𝐢. Už i len samotný pobyt na tomto mieste je liečivý a vyživujúci.

Veľkou výhodou je úplné súkromie a zároveň ľahká dostupnosť do civilizácie.

Majiteľ objektu je zároveň vychýrený vinár. Domáce vína vyrába z hrozna pestovaného na skalách neďaleko Sv. Nedelje, vyhrávajú medzinárodné súťaže. Našej skupine ponúkol 𝐨𝐜𝐡𝐮𝐭𝐧𝐚́𝐯𝐤𝐮 𝐯 𝐦𝐚𝐠𝐢𝐜𝐤𝐞𝐣 𝐦𝐨𝐫𝐬𝐤𝐞𝐣 𝐯𝐢𝐧𝐨𝐭𝐞́𝐤𝐞.

Aby si si mohol užiť more naplno 𝐤 𝐝𝐢𝐬𝐩𝐨𝐳𝐢́𝐜𝐢𝐢 budeš mať aj 𝐤𝐚𝐣𝐚𝐤𝐲, ktoré sú súčasťou nášho ubytovacieho zariadenia.

Milovníci lezenia majú možnosť zapožičania lezeckej výstroje i inštruktora (za poplatok).

Tešiť sa môžeš na 𝐚𝐣𝐮𝐫𝐯𝐞́𝐝𝐬𝐤𝐮 𝐬𝐭𝐫𝐚𝐯𝐮, ktorá podporí tvoj proces premeny a harmonizuje tvoje telo aj ducha.

𝐏𝐨𝐜̌𝐚𝐬 𝐜𝐞𝐥𝐞́𝐡𝐨 𝐫𝐞𝐭𝐫𝐞𝐚𝐭𝐮 𝐛𝐮𝐝𝐞𝐬̌ 𝐦𝐚𝐭̌ 𝐳𝐚𝐛𝐞𝐳𝐩𝐞𝐜̌𝐞𝐧𝐮́ 𝐩𝐥𝐧𝐮́ 𝐩𝐞𝐧𝐳𝐢𝐮!

Našu prácu bude nádherne dopĺňať poživeň špeciálne upravená pre potreby procesov uvedomenia a prepojenia s jednotlivými živlami, ktorú nám s láskou pripraví Zuzana Dobromila Bartovicová.

Tí, ktorí majú záujem, získajú jedinečnú možnosť nahliadnuť do tajov ajurvédskej kuchyne a spolupodieľať sa na príprave vyživujúcej ajurvédskej stravy.

𝐃𝐨𝐩𝐫𝐚𝐣 𝐬𝐢 𝐣𝐞𝐝𝐢𝐧𝐞𝐜̌𝐧𝐮́ 𝐳̌𝐢𝐯𝐨𝐭𝐧𝐮́ 𝐩𝐫𝐞𝐦𝐞𝐧𝐮 𝐯 𝐬𝐩𝐨𝐣𝐞𝐧𝐢́ 𝐬𝐨 𝐳̌𝐢𝐯𝐥𝐚𝐦𝐢, 𝐝𝐨𝐯𝐨𝐥̌ 𝐬𝐯𝐨𝐣𝐞𝐣 𝐦𝐲𝐬𝐥𝐲 𝐯𝐲𝐬𝐭𝐮́𝐩𝐢𝐭̌ 𝐳 𝐤𝐨𝐦𝐟𝐨𝐫𝐭𝐧𝐞𝐣 𝐳𝐨́𝐧𝐲 𝐩𝐨𝐳𝐧𝐚𝐧𝐞́𝐡𝐨 𝐚 𝐨𝐭𝐯𝐨𝐫 𝐬𝐚 𝐩𝐫𝐮́𝐝𝐮 𝐥̌𝐚𝐡𝐤𝐨𝐬𝐭𝐢.

Retreatom ťa bude sprevádzať:

𝐏𝐞𝐭𝐫𝐚 𝐒𝐚𝐫𝐚 𝐏𝐚𝐯𝐥𝐚𝐜𝐨𝐯𝐚́, tvorkyňa systému Pavitra yoga therapy a zakladateľka občianskeho združenia Čarozem. Petra je jogová terapeutka, lektorka, naturopatka, masérka i bylinkárka, v neposlednom rade i vášnivá permakulturistka a cestovateľka. Už viac ako desaťročie pracuje so skupinami i jednotlivcami, vedie pravidelné kurzy, semináre, pobyty, retreaty na Slovesnsku i v Zahraničí. Vo svojej praxi využíva jogovú terapiu, aku-jogu, akupresúru, pránickú liečbu, naturopatiu, tantru, tensegrity, masáže, rituálne a šamanské techniky. Absolvovala postgraduálne štúdium Ľudské vedomie, jogové a alternatívne terapie na univerzite v Haridware a taktiež Šivananda teacher training a Ieyngar yoga training, v Indii. Má za sebou výcvik šamanskej práce s elementami Zeme v Ekvádore, kurz Development Instructor vo Veľkej Británii, semináre intuitívneho tanca a ovláda masáže a akupresúrne techniky plosky nohy a dlane. Pôsobila vo viacerých meditačných centrách v Indii, Čechách i v Nemecku. Neoddeliteľnou súčasťou jej životnej cesty sú stáže rôznych kútoch Zeme ako Svätý Vincent a Grenadíny, India, Malawi, Guatemala, Israel, UK, USA a Ekvádor. Petra verí, že Všetko je súčasťou Veľkého Mystéria, preto je jej filozofiou nesúdenie, spájanie, sebaprijatie, umiernenosť a predovšetkým Láska!

O zdravú výživu pre tvoje telo, dušu i ducha sa postará:

𝐙𝐮𝐳𝐚𝐧𝐚 𝐃𝐨𝐛𝐫𝐨𝐦𝐢𝐥𝐚 𝐁𝐚𝐫𝐭𝐨𝐯𝐢𝐜𝐨𝐯𝐚́ sa venuje zdravému životnému štýlu, ktorý sa uberá cestou objavovania života. Je certifikovaná ajurvédska wellness konzultantka. Absolvovala Shushurta vedic healing course a Yoga Siddhi Sadhana Course v Indii, a Yoga teacher trainig course v S. R. I. Yoaga Academy vo Veľkej Británii. Okrem odborných znalolostí z ajurvédy, jógy, jógovej terapie, a meditačných techník, sa venuje andragogike, psychosomatike, neurovedám, bioenergetike, či kvantovej fyzike. Pôsobí ako ayurvédsky nutričný špecialista a poradca v oblasti výživy, vstrebávania, trávenia, výberu vhodných jedál a stravovania na základe konštitúcie osobnosti a jej odchýlok. Vedie čajovňu Dobromila a Dbromilný ateliér. Organizuje kurzy a predášky indickej kuchyne a vedie hodiny jógy.

Fotky duše pred a po retreate zhotoví:

Moon Mesiac - ponuka nechať sa previesť procesom odkrývania svojej slobody v prejave pri fotení,zachytenie častí duše ktoré sa budú chcieť ukázať, láskavý pohľad na seba v tele do ktorého presvitajú obrazy našich príbehov alebo v prípade záujmu len celkom obyčajné fotenie s presahom. Fotka duše v cene retreatu, akékoľvek iné fotenie na dopyt. 

Cena a podrobnosti na: moonmesiac@gmail.com

𝐏𝐫𝐢𝐡𝐥𝐚𝐬𝐨𝐯𝐚𝐧𝐢𝐞 𝐣𝐞 𝐦𝐨𝐳̌𝐧𝐞́ 𝐝𝐨 𝟐𝟎. 𝐚𝐩𝐫𝐢́𝐥𝐚 . Po tomto termíne je prihlasovanie možné iba v prípade voľnej kapacity a to len s platbou v plnej výške. 

Platby sú nevratné avšak v prípade, že sa z vážnych dôvodov retreatu nemôžete zúčastniť, Vám platba bude pripísaná na voucher, ktorý môžete využiť ako platbu na jesenný termín retreatu alebo ako časť platby na akýkoľvek iný retereat, pobyt, púť v roku 2025. Voucher je i prenosný na inú osobu a bude potrebné ho využiť do konca roku 2025.

 

Ak chceš vedieť viac aj o cenách:

https://bit.ly/zivly-v-nas-hvar

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page